Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
SALE до -60%!
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося
Lineapelle

Lineapelle

28.02.2018 / Італія, Милан /

Kachorovska у пошуках найкращого!Коли ми плануємо рік для Kachorovska, то в першу чергу відмічаємо у розкладі LINEAPELLE! Для нас ця виставка є відправною точкою у вивченні трендів на наступні сезони, у знайомствах з новими постачальниками та у підтримці наших ділових «шкіряно-взуттєво-сумочних» зв`язків. У цій міжнародній 4-денній тусовці з ранку до ночі люди живуть шкірою, текстилем, фурнітурою, підошвами і шнурками, нитками і голками, колодками і підборами!


Ми прокидаємося в наших міланських апартаментах рано вранці, швидко снідаємо, п’ємо каву у місті і на весь день їдемо на LINEAPELLE. За один день ми проходимо близько 18км пішки! Під вечір ми вже не відчуваємо ніг, а в руках тримаємо тонну візитівок, брошур та взірців. Ця інформація про компанії-експонентів - безціний скарб! Коли ми повернемося в Київ, то ще декілька тижнів витратимо на те, щоб обробити всю зібрану інформацію.


Одна з найцікавіших зон на LINEAPELLE - зона трендів. Тут категорично заборонено фотографувати, краще взагалі заховати телефони і фотоапарати, щоб не дратувати охорону) В зоні трендів представлені інноваційні взірці шкіри, комплектуючих, текстилю та синтетики. Тут ми потрапляємо в такий собі музей Інституту Pantone і спостерігаємо кольори, які наступного року будуть розтиражовані модними ЗМІ та блогерами.


Зазвичай організатори LINEAPELLE надають каталог учасників та всіх трендів після закінчення виставки, але ніщо не замінить саме фізичну присутність на виставці. Все можна роздивитися ближче і відчути на дотик, а також безпосередньо поспілкуватися з постачальниками. З багатьма ми знайомі вже давно і нам дуже приємно зустрічати знайомі обличчя на цьому масштабному заході. І ми щиро радіємо, коли знайомимося з новими учасниками ринку. Розвиток цієї індустрії для нас автоматично означає вдосконалення якості нашої продукції і вихід на новий рівень виробництва.


Ми вже повернулися в Київ і активно працюємо з матеріалами виставки.
На згадку про цю чудову подорож ми зняли невеличкий відеоблог)


повернутись до новин
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website