Получи скидку -5%
за регистрацию на сайте зарегестироваться
Sale до -50%! купить
Shoelovers Club
#allnews (82) #collections (4) #creamdelacream (8) #whatwewear (7) #industrywows (14) #eyehastotravel (17) #backinthosedays (6) #bauhaus (6) #productionsecrets (8) #spealthetea (16)

Києв — це ти: 18-19 травня на вул. Великій Васильківській пройдет подія Kyiv Fashion District

0
15.05.2024

18-19 травня на вул. Великій Васильківській, у Києві, пройдет подія Kyiv Fashion District. Новий досвід фешн-рітейлу об’єднав відомі бренди Kachorovska,  Cher`17, BACKSTAGE beauty&refresh, Sister's Aroma та DiaDia навколо єдиної ідеї — подарувати новий погляд на fashion та beauty індустрію і закохати в українські бренди.


Травень найкрасивіший місяць в Києві, а отже саме час подарувати собі нові приємні спогади про вихідні в нашій столиці. Kyiv Fashion District — це чудовий спосіб відпочити в улюбленому місті та створити нові фешн спогади, а також скористись спеціальними пропозиціями від брендів-учасників протягом 18 та 19 травня для усіх клієнтів. 


Це можливість отримати вигідні пропозиції від KACHOROVSKA на нову колекцію, випити молочний шейк чи прочитати новий випуск газети WE SPEAK SHOES. Крім того, Kyiv Fashion District  має благодійну місію — зібрати кошти на спорядження захисницям з фонду “Землячки”. Кожен учасник може зробити свій внесок, аби прискорити придбання амуніції на фронт.


Юлія Саніна отримала премію BAFTA
0
Тренд: прозоре взуття на підборі
Comments from shoelovers community
You comment as
TIK TOK
Ready to join our community?
i want to be a shoelover
Welcome<br>to Kachorovska
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website