Atelier
Cafe

Увійти

Щоб увійти до вашого кабінету
введіть e-mail та пароль

Увійти через Facebook
Забули пароль?

Зареєструватися

Створіть свій власний акаунт та насолоджуйтесь покупками

  • Ви зможете отримувати від нас листи про новинки та пропозиції
  • Скористатися послугою "передзамовлення"
  • Відстежувати статус вашого замовлення
Кошик (0)
Summer musthave

Summer musthave

23.05.2014

Улюбленці сезону - еспадрильї!
Немає комфортнішого літнього взуття, ніж ці мінімалістичні капці з натуральних матеріалів на мотузковій підошві.

Немає комфортнішого літнього взуття, ніж ці мінімалістичні капці з натуральних матеріалів на мотузковій підошві. Адже для власної зручності їх ще у XIIІ столітті створили каталонські селяни.

А сім століть потому в еспадрилях із задоволенням дефілювали працівники іншої,творчої ниви: Пікасо, Далі, Хемінгуей. Друге народження богемні капці отримали із модою на етнічну автентику в буремних та романтичних 60тих. На подіум їх випустив Ів Сен Лоран, а на кіноекран та в аристократичні салони вивели Грейс Келі та Одрі Хепберн.

І ось, через 50 років, нова хвиля моди на еко-шик принесла нам на самомугребінці ту саму геніально просту пару. А оскільки аутентичні еспадрилі маютьбути саме ручної роботи, ми не втрималися і випустили свою інтерпретацію цієїмоделі, використавши нову форму для характерної еспадрильної підошви: сліпери. Воничудово сидять на нозі й складають серйозну конкуренцію балеткам та мокасинам взагальному тренді флетформ.

В еспадрилях неймовірно зручно й прохолодно навіть у +25. Яскраві й стримані відтінкибогемно спрощують будь-який літній лук, а найвідважніші метросексуалиобов’язково взують їх із ледь вкороченими літніми штанями!
повернутись до новин