Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося
Summer musthave

Summer musthave

23.05.2014

Улюбленці сезону - еспадрильї!
Немає комфортнішого літнього взуття, ніж ці мінімалістичні капці з натуральних матеріалів на мотузковій підошві.

Немає комфортнішого літнього взуття, ніж ці мінімалістичні капці з натуральних матеріалів на мотузковій підошві. Адже для власної зручності їх ще у XIIІ столітті створили каталонські селяни.

А сім століть потому в еспадрилях із задоволенням дефілювали працівники іншої,творчої ниви: Пікасо, Далі, Хемінгуей. Друге народження богемні капці отримали із модою на етнічну автентику в буремних та романтичних 60тих. На подіум їх випустив Ів Сен Лоран, а на кіноекран та в аристократичні салони вивели Грейс Келі та Одрі Хепберн.

І ось, через 50 років, нова хвиля моди на еко-шик принесла нам на самомугребінці ту саму геніально просту пару. А оскільки аутентичні еспадрилі маютьбути саме ручної роботи, ми не втрималися і випустили свою інтерпретацію цієїмоделі, використавши нову форму для характерної еспадрильної підошви: сліпери. Воничудово сидять на нозі й складають серйозну конкуренцію балеткам та мокасинам взагальному тренді флетформ.

В еспадрилях неймовірно зручно й прохолодно навіть у +25. Яскраві й стримані відтінкибогемно спрощують будь-який літній лук, а найвідважніші метросексуалиобов’язково взують їх із ледь вкороченими літніми штанями!
повернутись до новин