Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
SALE до -60%!
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося
Summer musthave

Summer musthave

23.05.2014

Улюбленці сезону - еспадрильї!
Немає комфортнішого літнього взуття, ніж ці мінімалістичні капці з натуральних матеріалів на мотузковій підошві.

Немає комфортнішого літнього взуття, ніж ці мінімалістичні капці з натуральних матеріалів на мотузковій підошві. Адже для власної зручності їх ще у XIIІ столітті створили каталонські селяни.

А сім століть потому в еспадрилях із задоволенням дефілювали працівники іншої,творчої ниви: Пікасо, Далі, Хемінгуей. Друге народження богемні капці отримали із модою на етнічну автентику в буремних та романтичних 60тих. На подіум їх випустив Ів Сен Лоран, а на кіноекран та в аристократичні салони вивели Грейс Келі та Одрі Хепберн.

І ось, через 50 років, нова хвиля моди на еко-шик принесла нам на самомугребінці ту саму геніально просту пару. А оскільки аутентичні еспадрилі маютьбути саме ручної роботи, ми не втрималися і випустили свою інтерпретацію цієїмоделі, використавши нову форму для характерної еспадрильної підошви: сліпери. Воничудово сидять на нозі й складають серйозну конкуренцію балеткам та мокасинам взагальному тренді флетформ.

В еспадрилях неймовірно зручно й прохолодно навіть у +25. Яскраві й стримані відтінкибогемно спрощують будь-який літній лук, а найвідважніші метросексуалиобов’язково взують їх із ледь вкороченими літніми штанями!
повернутись до новин
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website