Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося
Welcome to kgarden

Welcome to kgarden

20.07.2016

#KGARDEN відкрито для усіх містян) це місце, де мешканці міста можуть провести годину - дві подалі від екранів моніторів,
за ланчем на свіжому повітрі або зібравшись разом з друзями на пік-нік.

“Дати напівзруйнованим будинкам друге життя та перетворити їх на місце, що надихає” – так озвучила свою мету британська компанія Britains Landmark Trust. Подібна тенденція популярна і в інших країнах Європи. Сьогодні в багатьох європейських мегаполісах створюються “урбаністичні” сади, де мешканці міста можуть разом вирощувати квіти та зелень або проводити годину-дві, відпочиваючи подалі від екранів моніторів. Щодня такі проекти додаються на всесвітніх фаунд-рейзингових платформах.

Ми створили наш pop-up сад #kGarden, як таку соціальну ініціативу. Це місце де мешканці міста можуть провести годину-дві подалі від екранів моніторів, за ланчем на свіжому повітрі або зібравшись разом з друзями на пік-нік.

Це те, яким чином ми б хотіли бачити сучасний Київ, – перетворити майданчик занедбаного будівництва на озеленену територію, відкриту для усіх містян.

Ми запрошуємо усіх охочих долучитись до його розвитку: провести безкоштвону відкриту лекцію, заняття з йоги, подарувати горщик з рослинами, яким вже стало тісно на підвіконні.

Photo by Zhenia Lifshyts

повернутись до новин