Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
SALE до -60%!
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося
Welcome to kgarden

Welcome to kgarden

20.07.2016

#KGARDEN відкрито для усіх містян) це місце, де мешканці міста можуть провести годину - дві подалі від екранів моніторів,
за ланчем на свіжому повітрі або зібравшись разом з друзями на пік-нік.

“Дати напівзруйнованим будинкам друге життя та перетворити їх на місце, що надихає” – так озвучила свою мету британська компанія Britains Landmark Trust. Подібна тенденція популярна і в інших країнах Європи. Сьогодні в багатьох європейських мегаполісах створюються “урбаністичні” сади, де мешканці міста можуть разом вирощувати квіти та зелень або проводити годину-дві, відпочиваючи подалі від екранів моніторів. Щодня такі проекти додаються на всесвітніх фаунд-рейзингових платформах.

Ми створили наш pop-up сад #kGarden, як таку соціальну ініціативу. Це місце де мешканці міста можуть провести годину-дві подалі від екранів моніторів, за ланчем на свіжому повітрі або зібравшись разом з друзями на пік-нік.

Це те, яким чином ми б хотіли бачити сучасний Київ, – перетворити майданчик занедбаного будівництва на озеленену територію, відкриту для усіх містян.

Ми запрошуємо усіх охочих долучитись до його розвитку: провести безкоштвону відкриту лекцію, заняття з йоги, подарувати горщик з рослинами, яким вже стало тісно на підвіконні.

Photo by Zhenia Lifshyts

повернутись до новин
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website