Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті зареєструватись
Sale до -50%! купити
Shoelovers Club
#allnews (82) #collections (4) #creamdelacream (8) #whatwewear (7) #industrywows (14) #eyehastotravel (17) #backinthosedays (6) #bauhaus (6) #productionsecrets (8) #spealthetea (16)

ГРАДІЄНТ: проєкт Жанни Кадирової та Kachorovska

0
24/05/2024

Весняно-літній сезон Kachorovska присвячений турботі та людяності. Ці два поняття основні для нас протягом тривалого часу, оскільки повномасштабне вторгнення виділило в суспільстві людей, яким не байдуже до тих, хто поруч з ними. 


Ми всі в один день почали більше думати про рідних, друзів і допомагати зовсім не знайомим людям всередині країни та за її межами. Одночасно з цим, кожен з нас переживає свій унікальний досвід війни. Для військових це один досвід, для волонтерів зовсім інший, а для цивільних відрізняється і від військових, і від волонтерів. 


Щоб продемонструвати нашу схожість й силу, попри різність досвіду кожної окремої людини, команда Kachorovska запросила до співпраці українську художницю Жанну Кадирову, яка й створила роботу “Градієнт”. 


Градієнт, як художній прийом, — плавне перетікання одного тону в інший — символ плавного переходу, що показує одночасно різноманіття та єдність нашого суспільства у спільній меті в одному просторі й часі. Цей арт-обʼєкт — спільний вислів мисткині й бренду, який має показати, що завдяки спілкуванню та обміну досвідом, ми будемо більш зрозумілими один одному. 


“Всі ми отримуємо нестандартний досвід життя в країні у стані війни, яка під атакою агресора. Це виявило багато речей, які до того не проявлялись. Градієнт – це символ проявлення максимально позитивних людських якостей. Ми говорили про турботу, тому що вона особливо присутня у нашому сьогоденні. Ми всі переживаємо за близьких, а також знайомих на фронті, за долю країни і розвиток війни. Розтяжка кольору від чорного до білого символізує наші хвилі настрою чи сили, які ми втрачаємо і потім знов накопичуємо. Це символ, через який можна говорити про стан людей, які живуть тут і зараз”, – розповідає Жанна Кадирова.


Робота складається з побутового емальованого посуду, що буде заповнений глянцевою кафельною плиткою різних відтінків від чорного до білого кольору. Такий прийом створює ілюзію заповненості посуду, коли поверхню плитки складно відрізнити від рідини. Всі обʼєкти розташовані між дзеркалами, що створює ефект нескінченості градієнту.


Інсталяція “Градієнт” — перша робота Жанни Кадирової, що буде виставлена у рітейл-просторі. Робота буде доступна для всіх охочих її побачити у флагманському магазині Kachorovska протягом травня й червня 2024 року.

Helen Kirkum Studio: бренд, що переробляє старе взуття в нове
0
Ми проведемо Tiktok розпродаж для шулаверів
Коментарі від shoelovers communiti
Ви коментуєте як
TIK TOK
Ready to join our community?
i want to be a shoelover
Welcome<br>to Kachorovska
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website