Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
Black Friday до -50%!

FAQ

Ти можеш відмовитись від замовлення, якщо:

·  воно виконано невірно і не відповідає бланку  

·  на готовому товарі є виробничий дефект 

·  не дотримано термінів виготовлення, зазначених у бланку  


У цьому випадку ми запропонуємо три варіанти: 

 

КОРЕГУВАННЯ 

·  зменшення або збільшення розміру 

·  корегування комфорту (розтяжка, пом’якшення задника і т. ін.).

·  заміна комплектуючих, які не відповідають бланку замовлення     

   (заміна підошви, фурнітури, підборів, набойок, т. ін.)

·  заміна з’ємних елементів (ручки, банти, декор) 


ПЕРЕШИВ

·  якщо замовлення не відповідає бланку і його неможливо відкорегувати,   

   ми зможемо відшити його повторно, без внесення оплати,

   у скорочений термін – 2 дні.


ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

·   у випадку відмови від перших двох варіантів,

    ми повернемо тобі кошти у повному обсязі.

ДОГЛЯД ЗА ШКІРЯНИМ ВЗУТТЯМ

Догляд за гладкою шкірою

Для гладкої шкіри можна використовувати спеціальні креми (безкольорові чи підфарбовуючі). Найуніверсальнішим засобом для догляду за шкірою будь-якого кольору є безкольоровий віск для взуття. Віск, як і креми, наносять спеціальною щіткою для взуття на попередньо очищений від бруду та пилу виріб. Якщо ви бажаєте додати взуттю блиску - після нанесення воску натріть його фланелевою або хутряною ганчіркою.

Догляд за глянцевою та матовою шкірою

Глянцева та матова шкіра більш вибаглива у догляді. Глянцева шкіра схильна до подряпин, а матова, навпаки, «полірується» під час експлуатації. Якщо прагнете, щоби ваші вироби з матової чи глянцевої шкіри якнайдовше зберігали свій початковий вигляд, рекомендуємо бути акуратними із ними.

Для догляду за такими типами шкіри не підходить віск.

Забруднення на глянцевій шкірі треба спочатку витерти серветкою, а потім скористатись спеціальними реставруючими засобами. Матову («гумову») шкіру також модна протерти вологою серветкою БЕЗ спирту та дати їй висохнути або підсушить її м’якою тканинною ганчіркою.

НЕ МОЖНА шкіряне взуття прати у пральній машинці. 

ДОГЛЯД ЗА ЛАКОВИМ ВЗУТТЯМ

За взуттям з лакованої шкіри потрібен особливий дбайливий догляд. Додатково до основних вимог з догляду, лакову шкіру періодично протирають вологою ваткою і м`якою тканиною для відновлення блиску. Її не варто чистити щіткою. Лаковані туфлі також не рекомендується носити щодня, тим більше в погану погоду. Від вогкості і вуличного бруду блискуча лакова поверхня поступово блякне і покривається дрібними тріщинами.

НЕ МОЖНА одягати лаковане взуття за температури нижче 0 - лаковане покриття може замерзнути і тріснути. Зберігати лаковане взуття треба за помірної вологості, аби уникнути пересушення лакового покриття.

Враховуйте сезонність при експлуатації взуття. Носіння взуття у снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Якщо це відбулось - одразу очистіть шкіру вологою ганчіркою декілька разів, аби сіль не встигла абсорбуватись; висушіть, повністю очистіть шкіру від плям розчином води та оцту (2:1) та застосуйте відповідні захисні засоби.

ДОГЛЯД ЗА ЗАМШЕВИМ ВЗУТТЯМ

Велюр, нубук і замшу чистять лише у сухому стані. Якщо ви потрапили під дощ у замшевому взутті, спочатку дайте йому повністю висохнути, а тоді видаліть пил і бруд спеціальною гумкою. Завдяки цьому структура ворсистої шкіри стане знову шорсткою. Так само, крім гумки, є спеціальні щітки, які з одного боку складаються з гумових «пальчиків» - очищають поверхню, а з іншого мають металевий ворс - розчісують ділянку замші, що залисніла. Темне замшеве взуття добре чиститься, якщо його потримати над парою, а потім почистити щіткою.

НЕ МОЖНА чистити парою світлу замшу - інакше вона потемнішає. Попіклуватись про світле замшеве взуття варто до початку експлуатації, використовуючи відповідні спреї для захисту від вологи та бруду. Якщо ж замша все-таки забруднилась - скористуйтесь пінкою для замші.

ВАЖЛИВО! Використовуйте будь-які засоби для догляду за шкірою тільки так, як написанов інструкції з експлуатації (наприклад, НЕ МОЖНА лишати очищаючу пінку на виробі; інакше шкіра абсорбує її та залишить пляму), та «тестуйте» засіб на непомітних ділянках виробу.

У разі виникнення питань
ви можете звернутися до нас

Напишіть нам і ми зв’яжемося
з Вами найближчим часом

Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website