Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося

Ми не просто ламаємо стереотипи про український сервіс.
Ми ламаємо стереотипи про українську похмуру ментальність.

Kachorovska народилася 1957 року — саме тоді Леоніда Качоровська, бабуся нашої співзасновниці Аліни Качоровської-Очеретяної, пішла працювати швачкою у взуттєву артіль у Житомирі. З того часу і дотепер родина Качоровських створює взуття. 

 

Понад півстоліття ми працювали у форматі родинного ательє, відроджували культуру виготовлення взуття на замовлення. За час існування ательє ми виконали більше 40 000 індивідуальних замовлень. 

 

А у 2015 році запустили лінію виробництва готового взуття.

 

Kachorovska — унікальний бренд, що з кастомного виробництва розвився у серійне. Ми починали у маленькому цеху командою з 7 людей. Зараз на виробництві у Житомирі їх більше 100, а над розробкою колекцій працює наше дизайн-бюро — професіонали з фаховою освітою та унікальним досвідом. 

 

Наші взуття та сумки — якісний і красивий продукт за справедливою ціною. Його носять у всьому світі, його обирають зірки та публічні особи. Серед колаборацій Kachorovska — спільні колекції з Тіною Кароль, Катею Сільченко (the COAT by Katya Silchenko), ілюстратором Сергієм Майдуковим.

 

Взуття Kachorovska дуже зручне, тому що колодку за нашим спецзамовленням виробляють на одній з найкращих мануфактур Італії з 80-річною історією. Кожна пара взуття проходить краш-тести на 10 стопах, доки не стане довершеною.   

 

Сьогодні Kachorovska це

-  ательє з індивідуального пошиття одягу та сумок;

-  серійне виробництво готового взуття та сумок;

-  мережа магазинів роздрібного продажу в Києві та Одесі; 

-  онлайн-магазин із доставкою по всьому світу. 

Kachorovska Cafe — результат трансформації нашого простору у дещо більше, ніж просто магазин. Ми хотіли, аби наші друзі та клієнти заходили до нас частіше і проводили з нами більше часу. У нас завжди є запашна кава, свіжа випічка та здорова їжа. Kachorovska Cafe — місце зустрічі старих та нових друзів, творчих та ділових людей.