Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
SALE до -60%!
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося

Оновлений kachorovska.com!

02.11.2018 / Київ, Україна /

Раніше на нашому сайті можна було замовити нашу продукцію і дізнатися базову інформацію про компанію (але погодьтеся, це також важливо :)

Сьогодні kachorovska.com - не просто інтернет-магазин, а повноцінна он-лайн версія всього того, що відбувається в Kachorovska щодня!
Можливо, це дуже дивно - читати новину про оновлення сайту, але ми дуже пишаємось результатом роботи нашої команди,
тому хочемо детально поговорити про новий kachorovska.com!

atelier

Розділ ательє створений з думкою про людей, які дуже хочуть замовити індивідуальний пошив, але вагаються. Ми описали процес оформлення замовлення, в окремий розділ винесли нашу детальну цінову політику, щоб вам було зручніше планувати замовлення. Окрему увагу ми приділили галереї індивідуальних замовлень - тут ми зібрали фото улюблених пар та сумочок і додали до них кнопку «Замовити дистанційно». Так, ви можете замовити таку саму пару в нашому ательє для себе!

створити

STORE

Приміряючи взуття та сумочки в нашому магазині, ви обов»язково покрутитесь перед дзеркалом, захочете роздивитись продукти з багатьох ракурсів. Чому б не повторити цю історію он-лайн? Ми змінили подачу продуктів в розділі інтернет-магазину, додавши нові ракурси і фото на моделях. Окремої уваги заслуговує сторінка Basic Line. Тепер ви можете замовити он-лайн пошив будь-якого товару з категорії basic, якщо його немає в наявності в магазині. Чорні та нюдові сумочки, балетки та лодочки - основа базового гардеробу.

купити

CAFE

Сторінка нашого кафе - тепер невід’ємна частина нашого сайту! Спочатку було взуття, а потім ми додали каву! Кава від професійних баріста та смачні сніданки - обов’язкова частина Kachorovska. Тут ми публікуємо наші актуальні меню напоїв та страв, фото самих страв та нашої команди. Якщо у нас заплановані івенти та недільні бранчі, інформація про них буде опублікована у розділі Афіша.

посмакувати

     

повернутись до новин
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website