Atelier
Cafe

Увійти

Щоб увійти до вашого кабінету
введіть e-mail та пароль

Увійти через Facebook
Забули пароль?

Зареєструватися

Створіть свій власний акаунт та насолоджуйтесь покупками

  • Ви зможете отримувати від нас листи про новинки та пропозиції
  • Скористатися послугою "передзамовлення"
  • Відстежувати статус вашого замовлення
Кошик (0)
YOU ARE THE DANCING QUEEN!

YOU ARE THE DANCING QUEEN!

18.12.2018 / Київ, Україна /

Новий рік – це час для вечірок! А яка ж вечірка без танців? В новорічну ніч, певно, кожна дівчина має почувати себе королевою.
Королевою дискотек та танцполів, софітів та дискоболів. У цей Новий рік ми пропонуємо увійти танцюючи, з гучним приспівом “You are the Dancing Queen!”.
Взуттєва частина колекції повністю є втіленням ідей команди ательє. При створенні капсули, вони взяли за основу тему вечірки Studio 54. “Переглядаючи сукні та костюми гостей Studio 54, ми надихались на вибір текстур та матеріалів. Серед них сітка, яка була популярна в той час, фактура тканини, що нагадує дискобол та кришталь, що був присутній в інтер’єрі того часу” – розповідає команда ательє. В колекції моделі лодочок на 7 та 9 см, з чорного гліттеру, сірого та чорного сатину та із золотої тканини з пайетками.
Разом з новорічною колекцією, вперше в лінійці з’являються сумочки-клатчі: крихітні, на тонких ланцюжках – для стіку яскравої помади та крапельки новорічного дива. І обов’язково з натхненням, чудовим настроєм та бажанням танцювати!
повернутись до новин