Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
SALE до -60%!
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося
Custom Corner
by Kachorovska

Custom Corner
by Kachorovska

12.01.2018 / Україна, Київ /

Custom Corner - довгоочікувана міні-версія вже всім відомого ательє Kachorovska. Тут можна замовити товари з лінійки, обравши шкіру з каталогу, а також кастомізувати сумочки та взуття Kachorovska (в тому числі ті, що були раніше придбані/пошиті індивідуально).

У світі, який в буквальному сенсі задихається
від індустрії fast fashion, ми хочемо
створювати речі, які будуть частиною історії

У багатьох з нас є речі, які нам дісталися від мам та бабусь (а декому і від прабабусь). Ми дуже цінуємо їх і надаємо їм особливого значення, оскільки ці речі означають для нас цілу історію. Одяг, взуття, сумочки та прикраси жінок нашого роду заслужено і трохи банально, але називаються вінтажними; для них існує особливе, почесне місце в шафах та скринях. Ці по праву унікальні предмети історії приміряються вдома перед дзеркалом з відчуттям таїнства та присмаком ностальгії, а носяться з великою гордістю та вдячністю. Які вони були акуратні та стильні, ці жінки! У ті часи вибір був дуже обмеженим, всі ми добре пам’ятаємо історію. Але тим не менш, їм вдалося зберегти ту (чи не єдину) сумочку редикюль, шерстяну шаль, спідницю пліссе… А є такі, що зберегли свої весільні туфлі, і навіть сукні! Нам, безумовно, є чому вчитися у жінок з наших родинних дерев.Сімейні цінності Kаchorovska, задекларовані ще на
самому початку, завжди передбачали особливу турботу
про наступні покоління
Сімейні цінності Kаchorovska, задекларовані ще на самому початку існування цієї справи, завжди передбачали особливу турботу про наступні покоління (навіть про ті, яких ще в проекті немає). Ми хочемо залишити для них зелені дерева, чисте повітря, добру і вдячну громаду, яка вміє безмежно любити. Але ми були б не справжні дівчата, якби не хотіли залишити нашим дітям та онукам дещо особливе матеріальне, таке, що можна взяти до рук. Наприклад, наші весільні лодочки, нашу улюблену Flo з ініціалами або пам’ятною датою, туфлі з брошками, які ми самі створили, Mini Mitte з авторським малюнком…УНІКАЛЬНІ СІМЕЙНІ РЕЛІКВІЇ, які будуть обожнювати
і за які вам будуть дуже вдячні ваші діти і діти ваших дітей


Ми з вами живемо у світі, який в буквальному сенсі тріщить від достатку, пропозиція перевищує попит, а індустрія fast fashion проникає у всі сфери нашого життя. Саме тому ми створили наш Custom Corner, в якому просто сумочка або туфлі з лінійки Kаchorovska перетворюються в ті самі унікальні сімейні реліквії, які будуть обожнювати і за які вам будуть дуже вдячні ваші діти і діти ваших дітей. Так само, як ви сьогодні вдячні вашим мамам, бабусям і прабабусям.
Custom Corner - довгоочікувана міні-версія вже всім відомого ательє Kachorovska. Тут можна замовити товари з лінійки, обравши шкіру з каталогу, а також кастомізувати сумочки та взуття Kachorovska (в тому числі ті, що були раніше придбані/пошиті індивідуально).


До традиційних варіантів кастомізації (наприклад, нанесення ініціалів та малюнків) також додали такі послуги як оздоблення взуття брошками, аплікаціями з квітів, декор з пір'я та каміння, банти тощо.


Custom Corner
в Kаchorovska на Льва

вул. Велика Васильківська 14

/+38(097) 987 66 00/


повернутись до новин
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website