Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
SALE до -60%!
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося

Kachorovska #BH15

27.02.2019 / Київ, Україна /

Разом з іншими українцями змінювати нашу країну і брати на себе відповідальність на всіх рівнях - саме про це наша співпраця з Фондом родини Богдана Гаврилишина!

Kachorovska #BH15

Разом з іншими українцями змінювати нашу країну і брати на себе відповідальність на всіх рівнях - саме про це наша співпраця з Фондом родини Богдана Гаврилишина! У 2014 році пан Гаврилишин створив Декларацію відповідальності людини, 15 пунктів якої стали основою для соціальної колаборації Kachorovska та Фонду родини Богдана Гаврилишина - Kachorovska #BH15. До колекції увійшли сумки Erna Mini у 3-х базових кольорах (бежевий, блідо-рожевий, чорний). Сумки традиційно виконані з натуральної італійської шкіри і пошиті вручну майстрами Kachorovska. Кожна з сумок має унікальний принтований ремінь з написом, який відповідає пунктам Декларації #BH15.

20% від продажів кожної сумки з колекції Kachorovska #BH15 будуть перераховані на підтримку програми Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну». Сумки та окремо ремені з колекції Kachorovska #BH15 можна придбати на сайті kachorovska.com та в магазині Kachorovska в Києві (вул. Велика Васильківська 14).

Співпраця Kachorovska та Фонду родини Богдана Гаврилишина розпочалася ще у 2018 році. Тоді для аукціону Фонду були створені перші 15 сумок з унікальними принтами, які відповідають 15 пунктам Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина. Після аукціону сумки були представлені на Економічному форумі в Давосі, на панельній дискусії в Українському Домі. Ця новина отримала широкий резонанс серед аудиторії Форуму та бренду Kachorovska, саме тому було прийнято рішення про створення постійної колекції Kachorovska #BH15.

Фонд родини Богдана Гаврилишина - приватна фундація, заснована дружиною та дітьми всесвітньо відомого українця, знаного економіста та футуролога, громадського діяча та мецената, незмінного патріота України Богдана Дмитровича Гаврилишина для того, щоб продовжувати його справу – створювати критичну масу професійних, відповідальних, порядних та патріотичних українців, які візьмуть активну участь у перетворенні України на успішну демократичну державу. Заснований на таких цінностях, як відповідальність, співпраця та професіоналізм, з вірою у високий потенціал України, фонд розробляє та реалізує програми для української молоді, яка є рушієм позитивних змін в країні.


повернутись до новин
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website