Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті зареєструватись
Sale до -50%! купити
Shoelovers Club
#allnews (82) #collections (4) #creamdelacream (8) #whatwewear (7) #industrywows (14) #eyehastotravel (17) #backinthosedays (6) #bauhaus (6) #productionsecrets (8) #spealthetea (16)

Kachorovska Satin collection

1
13/02/2024 | writen by kachorovska team

Kachorovska представляє сатинову
капсулу взуття та нову колекцію одягу

У бурхливому світі, що кожен день несе тривожні новини, нам всім хочеться споглядати щось обнадійливе. Оазами спокою в наш час можна назвати людські стосунки, що надихають і захоплюють. В цьому можна не зізнаватись, але ми всі любимо таємно, а іноді й нахабно, спостерігати за історіями кохання.

Натхненням для створення кампейну Kachorovska стала історія драматичних стосунків знаменитої французької пари Джейн Біркін та Сержа Гейнсбура. Вже кілька років наша команда хотіла зняти візуальну історію, присвячену цій парі. Приводом для реалізації цієї ідеї став вихід нової сатинової капсули взуття та сумок й колекції одягу.

У колекцію увійшли сатинові балетки з декоративною пряжкою з камінням, слінбеки на підборі чотири та девʼять сантиметрів, а також сумочки Selma у ідентичних відтінках. Головними кольорами цього дропу стали Dry Herb та Chocolate Cream, які вже знайомі вам з попередньої частини колекції. Особливу увагу в цій колекції варто приділити сатиновим балеткам з сіткою з кристалів. Вони точно стануть справжнім хітом весняно-літнього сезону

В колекцію одягу увійшли драпіровані сукні та спідниці з оборками. Особливим акцентом стали речі з вовняної фланелі у сірому та бежевому відтінках. З цього матеріалу зшиті сорочки, брюки, комбінезони, спідниці й плащі. Кожна одиниця одягу створена з думкою про те, наскільки приємним буде дотик матеріалу до шкіри, а якість тканин — це піклування про наших клієнтів.

Повертаючись до знімання, слід зазначити, що образ Джейн Біркін втілила фотографиня та модель Аня Гончарова, а Сержа Генсбура — український актор канадського походження Істан Розумний.

1
Взуття на платформі — тренд з червоної доріжки Variety Hitmakers
Коментарі від shoelovers communiti
Ви коментуєте як
shoelover_👢🤓🤓🌈
TIK TOK
Ready to join our community?
i want to be a shoelover
Welcome<br>to Kachorovska
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website