Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті зареєструватись
Sale до -50%! купити
Три покоління Kachorovska. Три історії 
про материнство, роботу і моду

Три покоління Kachorovska. Три історії
про материнство, роботу і моду

24.09.2019 / Житомир, Україна /

80 років тому народилася Леоніда Качоровська - мама нашого головного технолога Олени Леонідівни
і бабуся нашої Аліни Очеретяної (Качоровської). Ми безліч раз розказували вам історію Kachorovska,
з чого вона починалася і як розвивалася за свої майже 60 років існування.


Сьогодні, у день нарождення бабусі, ми вирішили не говорити про справи (адже нині свято!),
а навпаки - затишно побалакати про життя-буття з трьома жінками з трьох різних поколінь. У кожної з них є своя історія
про те, як в свій час суміщали материнство і роботу, як віддавали данину моді і як знаходили щастя в простих речах.Леоніда Качоровська,
80 років 

Ми були молоді і не втомлювались!

«Я мріяла стати лікарем і лікувати людей. Але не вийшло, на жаль. В той час не було можливості поїхати навчатися. Тоді були такі важкі часи, шукали роботу хто де міг. Я пішла працювати на взуттєву артіль, щоб підтримати свою подругу. І не те щоб я йшла туди з душею, ні! Мене одразу посадили за машинку і я спробувала шити взуття. Мені сподобалось і так з мене вийшла професійна швачка!

В молодості мінялися з дівчатами одягом, без проблем! У кого що було, що кому подобалось - тим і мінялися. Хотіли бути схожими на актис, на Еліну Бистрицьку!

У нас були дуже модні «кльошні» спідниці і червоні блузки. Це була така мода в той час. Все у нас було кльошне! І дуже широкий мав був бути пояс, треба було його добре затягнути, щоб були тонесенькі талії.

На моє весілля мій чоловік пошив мені лакові туфлі, дуже гарні! Я їх довго зберігала!Ми не втомлювались! Ми в той час були молоді і нам сили не треба було відновлювати. Ми працювали до пятої, приходили додому і за годину мали бігом наварити їсти, дітей покормити-помити. Час ще залишався! Можна було ще на останній сеанс в кіно побігти, який був о 9 годині!»


Олена Качоровська,
59 років 

Я вогонь жінка!

«Одяг я тільки купувала! У мене була дуже стандартна фігура і не було проблеми підібрати одяг. Але щоб його купити, треба було вистояти чергу, іноді три години, а іноді більше! Коли бачила чергу, я завжди ставала в кінець, не знаючи що там продають і казала: «Я остання!»

Головний інженер на роботі думав що я легковажна дівчина! Бо я завжди ходила на роботу краще всіх одягнута і ніколи не хотіла вдягати халат. А він наказував мені вдягати поверх моєї гарної сукні халат! Я його завжди ігнорувала. Потім, коли він дізнався що у мене двоє дітей, що я працюю і заробляю, повністю утримую всю сім’ю і встигаю дома шити взуття, то він сказав: “Боже мій милий, в мене були зовсім інші думки про неї!”.

Я могла працювати на роботі, дома шити заготовки до ночі і ще сходити з дівчатами на танці до третьої – це так ми відпочивали. І все було окей! Я овен і, сама розумієш, - вогонь! Вогонь жінка!»

Аліна Очеретяна (Качоровська)

Баланс? Його не існує!

«Зараз все так просто! Заходиш в будь-який магазин і перед тобою готові образи - обирай який хочеш лук. В інтернеті маса відео від стилістів. Хоча, коли мені було 16 років, я дуже багато одягу шила!Мені подобається дуже багато жінок. Наприклад, Патриція Шморгун - це моя ікона стилю! На відміну від мами і бабусі, нам зараз дуже легко і просто: відкриваєш будь-яку соцмережу і маєш тонну натхнення! Можеш нікуди не їздити і все побачиш.

Я думаю мама і бабуся забули, як вони втомлювались. Вони теж хотіли спати! Якраз зараз я знаходжуся у цьому моменті і дуже добре це знаю. Не вдається нічого суміщати - роботу з материнством. Точніше, намагаєшся суміщати, а по факту - є як є. Мені здається, треба дійсно менше думати про те, як поєднати усе це і знайти баланс. Тому що ніколи ти його не знайдеш. Ніколи! Маючи роботу, дітей, дім, чоловіка, сім’ю… Баланс? Забудь про нього! Його не існує!»

З Днем народження, наша Бабуся!
Дякуємо тобі за Kachorovska ♥


повернутись до новин
Welcome<br>to Kachorovska
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website