Отримай знижку -5%
за реєстрацію на сайті
SALE до -60%!
Одяг
Така як я
перейти
Ательє
Індивідуальне пошиття взуття та сумок
перейти
+380 (44) 333 77 00
для дзвінків

Замовити зворотній дзвінок

Введіть своє імя та номер телефону
І ми обов’язково з вами зв'яжемося
Сучасні українки–хто вони? Хто ми?
Однією ногою в прогресивній Європі, іншою – ще у традиційному суспільстві. Однією ногою в кросівку, іншою – на шпильці. Ми водночас business-women і femmes fatales. Ми феміністки та берегині. Щодня ми рятуємо світ і кашу, щоби не підгоріла. Ми керуємо корпораціями і ховаємося під стіл від маминого “Коли вже онуки?”.
Ми топимо за доказову медицину і віримо в передбачення у магазинних чеках. Ми клубок протиріч, що невпинно котиться до балансу. Хоча баланс – міф. І ми це знаємо. Але нам завжди потрібно більше. Вдвічі більше. Саме про це наше 60-секундне відео. Саме про це – життя кожної з наших героїнь.
Сучасні українки –
це жінки, помножені
на два.
Наталія
Микольська
Зробила блискучу юридичну кар'єру у міжнародній торгівлі та митному праві. За рік після народження молодшого сина стала заступницею міністра економічного розвитку і торгівлі України. Серед її досягнень – безмитна торгівля з Канадою. Заснувала платформу #SheExports, що допомагає жінкам-підприємицям виходити на світові ринки. Грає з синами у футбол. Завжди має під рукою зручне взуття, адже прогулянка на самоті рятує, коли необхідно перезавантажитися.
Патріція Шморгун-
Гаврилишин
Бізнес і благодійність – її стихії. Вона допомагає змінювати Україну та розвивати культурну дипломатію як фундаторка Фонду родини Богдана Гаврилишина. Заснувала Печерську міжнародну школу, дипломи якої визнаються у 90 державах світу, зокрема Гарвардом, Єлем і Оксфордом. Вірить, що підтримувати здоров'я – наш обов'язок, тому 25 років тому заснувала мережу клінік Porcelain Group. Мама трьох дітей. Пройшла пішки понад тисячу кілометрів Україною.
Катя
Сільченко
Дизайнерка, засновниця The Coat by Katya Silchenko. Створила першу колекцію, щоби вилікувати розбите серце. Обожнює роботу, повернулася до неї за 10 днів після народження дочки. Перша українка, яка взяла участь у L'oréal Paris Show разом із Хелен Міррен і Євою Лонгорією. У минулому чемпіонка України та майстер спорту з бальних танців. Здається ідеальною, хоча зізнається, що їсть ночами та не вміє співати. Якби в її добі була вільна година, вона танцювала би румбу. Впевнена, що у будь-якому віці треба міняти життя, якщо воно тебе не влаштовує.
Аліна
Качоровська
Вона створила ту Kachorovska, яку ви знаєте сьогодні. Очолює родинний бізнес з 50-річною історією. У юні роки довго боролася за серйозне ставлення партнерів і постачальників. Працює 24/7. За 4 місяці після народження двійні відкривала Kachorovska в Одесі на підборах і з молоковідсмоктувачем у руках. Прагне кожен свій день робити не схожим на попередній. Пам’ятає тисячі прізвищ і розмірів ніг клієнтів бренду. Вважає власний бізнес можливістю безкінечного розвитку. Створює історію, в якій люди роблять улюблену справу, йдуть за своїм призначенням і не бояться бути щасливими.
Чому ми говоримо про це?
Неважливо, скільки в тебе бізнесів і дітей. Неважливо, чи хочеш ти їх взагалі. Сучасна українка живе поміж двох світів. Живе під тиском, помноженим на два. Твої справи помножені на два. Твої радощі помножені на два. Твоя швидкість… Ну, сама знаєш.
Сьогодні в тебе вистачить енергії відібрати в Елона Маска ракету та рвонути на Марс. А завтра хочеться сховатися під ковдрою і сподіватися, що всі про тебе забули. Але в кожну мить, на піку своїх можливостей чи деінде, ми – жінки, помножені на два.
Я українка. Я одночасно на підборах і в кросівках. Я знаю, що таке франчайзинг. І знаю, що таке хайлайтер. Я не боюся конкуренції, але часом боюся епіляції. Я феміністка. І феміна. Я фам фаталь. І я фатально не встигаю. Я жінка помножена на два. Kachorovska.
Згодна?
Став хештег #womanx2 під своїм фото. Давай побачимо, скільки нас.
#womanx2
Welcome
to Kachorovska
You are accessing the website
for Ukraine, would you like to continue on this website?
Yes, continue
Go to international website